ChatGPT pro Marketing: Použijte AI k posílení vaší marketingové strategie

obrázek5.png

V rychle se rozvíjející podnikatelské krajině je mít vítěznou strategii klíčové k úspěchu a umělá inteligence v marketingu se rychle stává jeho klíčovou součástí. Podle zprávy McKinsey 2022 State of AI review se počet AI schopností, které společnosti používají, zdvojnásobil za pouhé čtyři roky.

A nyní, když ChatGPT přebírá vedení v generativní umělé inteligenci, není divu, že stále více firem hledá způsoby, jak využít této špičkové technologie. Je čas být krok před ostatními a naučit se používat nástroje jako ChatGPT a ChatSonic ke zlepšení vaší marketingové strategie.

Jako marketingový stratég nebo manažer je důležité být stále na vrcholu nejnovějších technologií a trendů v oboru. Tím, že se dozvíte, jak používat ChatGPT pro marketing a překonáte jeho omezení, budete na dobré cestě k vytvoření vítězné marketingové strategie, která povede k úspěchu vašeho podnikání.

Co je ChatGPT?

Pokud nežijete pod kamenem, už jistě víte o aplikaci ChatGPT. Pokud ne, dovolte mi ji představit - vytvořena společností OpenAI, ChatGPT je nejvyspělejší nástroj pro generování textu, který zrovna využívá svět marketingu.

Svou hlubokou znalostí jazyka a schopností zpracovávat velké množství dat dokáže Chat GPT sestavit kompletní marketingovou kampaň. Je to naprosto revoluční pro provádění výzkumu, analýzy dat a psaní obsahu. Je to skoro jako mít Jarvise jako Ironmana.

Zkontrolujte nejlepší použití ChatGPT.

Na konci tohoto článku budete mít jasnou představu o jeho nekonečném potenciálu a o tom, jak používat Chat GPT k digitálnímu marketingu. Tak si sedněte a připněte si pás!

Jak použít ChatGPT?

Nicméně, začátek s ChatGPT je neuvěřitelně jednoduchý. Stačí poskytnout otázku a on vygeneruje odpověď.

Pokud skutečně chcete maximalizovat své zkušenosti s ChatGPT a naučit se jak používat ChatGPT, měli byste poskytnout podrobnější a specifičtější podněty, které mohou vést k přesnějším a užitečnějším odpovědím.

Místo toho, abychom se zeptali "Dej mi nápady na obsah.", zkuste se zeptat "Dej mi nápady na obsah pro můj start-up umělé inteligence, zaměřen na 18-24leté podnikatele v USA, kteří mají zájem o integraci řešení AI do svého stávajícího produktu."

Obrázek3.png

Jakmile se naučíte dokonale psát otázky pro ChatGPT, vaše marketingové kampaně budou účinnější. Buďte kreativní; pokud se někdy zaseknete, můžete vždy použít tyto postřehy z ChatGPT nebo nejlepší příklady ChatGPT pro inspiraci.

Nicméně, má také svá omezení. V další části prozkoumáme omezení Chat GPT, aby jste mohli učinit informované rozhodnutí.

Omezení ChatGPT

ChatGPT je velmi sofistikovaný jazykový model, ale jako jakákoliv jiná technologie, má také svá omezení. Je důležité tyto omezení pochopit, aby bylo možné lépe posoudit, co od ChatGPT očekávat a kdy jej použít.

 • Zastaralá Data: Jedním z významných omezení ChatGPT je, že byl trénován pouze do roku 2021. Pokud hledáte něco, co se stalo nedávno, ChatGPT vám nemusí poskytnout přesné informace.
 • Chybí AI Umění: ChatGPT je nástroj založený na textu, který nemůže generovat AI umění. Pokud hledáte nástroj, který může vytvářet vizuály nebo designy, budete muset hledat jinde.
 • Chybí Hlasové Příkazy: ChatGPT je nástroj založený na textu, který nemůže přijímat hlasové příkazy. To může být omezením pro některé uživatele, kteří raději používají hlasové příkazy místo psaní.
 • Chybí Aplikace nebo Rozšíření: ChatGPT nemá vlastní aplikaci, což znamená, že ho můžete používat pouze prostřednictvím webové stránky OpenAI. To nemusí být příliš příjemné pro některé uživatele, kteří upřednostňují použití mobilní aplikace.

I když OpenAI nevytvořilo žádné rozšíření pro Chrome, existuje dostatečný počet rozšíření chatGPT pro Chrome, aby se usnadnilo používání.

Přestože ChatGPT je vynikající nástroj pro generování obsahu, tato omezení udržují zájemce na odstupu.

Pokud hledáte výkonnější nástroj, zvažte ChatSonic, alternativu k ChatGPT pro marketingové účely. Pojďme se na to podívat, ano?

Náhrada ChatGPT pro tvorbu obsahu - ChatSonic

ChatGPT je jako spolehlivý Honda Civic pro marketingový svět - je to hezké, ale komu se to opravdu líbí? Alternativy k ChatGPT, zejména ChatSonic, jsou jako výkonný Ferrari, které posouvá vaši tvorbu obsahu na novou úroveň.

Založený na sofistikované technologii GPT3 a poháněný aktuálními daty, hlasovými příkazy a mnohem více, ChatSonic nabízí v reálném čase odpovědi a poznatky, které ChatGPT nedokáže dosáhnout.

 • Rychlost a přesnost: ChatSonic je jako marketingový superhrdina s bleskovou odezvou a neporazitelnou přesností. Díky integraci s vyhledáváním Google poskytuje ChatSonic nejnovější data v reálném čase, což vám umožní vytvářet zajímavý a relevantní obsah. To usnadňuje a zpříjemňuje práci s financemi i marketingem.
 • Oživte své konverzace: Jedním kliknutím můžete pomocí integrace ChatSonic s modely Stable Diffusion a DALL-E přetvořit svá slova na úchvatné AI umělecké dílo, které zanechá trvalý dojem.
 • Hlasové ovládání pro větší pohodlí: Zapomeňte na manuální vstupy a přijměte hlasové ovládání s ChatSonicem. Položte své dotazy hlasovými příkazy, podobně jako u Google Assistant nebo Siri, a získávejte přesné odpovědi v reálném čase.
 • Zjednodušte tvorbu obsahu: ChatSonic má integrované několik nástrojů, jako je SEMrush a Copyscape, které usnadňují složité pracovní postupy a správu obsahu pro váš podnik.
 • Flexibilita: ChatSonic nabízí flexibilitu a pohodlí přístupu k platformě pomocí vlastní aplikace. A pro ty, kteří chtějí integrovat ChatSonic do svého stávajícího pracovního postupu, poskytuje také API pro integraci.

Ale jak přesně může ChatSonic být použit k posílení vašich marketingových úsilí? V další sekci se budeme zabývat reálnými příklady toho, jak lze ChatGPT a ChatSonic využít k dosažení výsledků a posunout vaši marketingovou strategii vpřed.

Nejlepší použití ChatGPT pro marketingové účely

Jako marketér hledáte neustále nové a inovativní způsoby, jak dosáhnout výsledků pro své podnikání. A proč ne? V dnešním rychlém světě, spotřebitelé očekávají personalizovanou a bezproblémovou zkušenost, kterou je možné dosáhnout pouze díky špičkovým technologiím jako je umělá inteligence.

Více se dozvíte o tom, jak používat ChatGPT pro firmy a ChatGPT pro e-commerce.

Právě zde vám ChatGPT a ChatSonic pomohou superrychlit vaše marketingové úsilí.

Marketingové kampaně — Umění vytváření příběhů s umělou inteligencí

Marketingové kampaně se točí kolem vyprávění příběhu, který oslovuje vaši cílovou skupinu. S pomocí umělé inteligence můžete vaše kampaně posunout na novou úroveň a vytvořit poutavé příběhy, které zanechají trvalý dojem.

 • Výzkum: Prvním krokem k vytvoření úspěšné marketingové kampaně je porozumění vaší cílové skupině. S ChatGPT můžete snadno provést výzkum a analyzovat vaši cílovou skupinu. Učiňte kroky s ChatSonic a lépe pochopíte jejich bolestné body, preference a chování pomocí v reálném čase získaných dat.

Zjistěte více o alternativách ChatGPT pro výzkum a jak mohou urychlit váš proces.

Zde je jeden dotaz, který jsem použil(a): "Jsem vedoucí marketingu v Cypher Finance, fintech společnosti specializující se na správu peněz. Plánuji spustit reklamy na rozšíření našeho klientelu, ale nejsem si jistý/á ohledně naší cílové skupiny. Myslím, že bychom měli oslovit mladé dospělé v jejich dvacátých letech. Najdi ideální zákaznický profil (ICP) a demografická data na základě dostupných dat."

A tady je výsledek.

 • Plán: Jakmile máte pevné porozumění vaší cílové skupině, je čas začít plánovat vaši kampaň. Použijte Chat GPT k vytvoření marketingové strategie, podrobného kalendáře, který popisuje provádění vaší kampaně, a zajistěte tak, aby vaše kampaň byla dobře strukturovaná a snadno proveditelná.
 • Rozvrh: S daty z ChatSonic můžete snadno plánovat a plánovat vaše kampaně. Od tvorby kalendářů obsahu a plánování příspěvků na sociálních médiích zvládne ChatSonic všechno.
 • AI umění: A nezapomínejme na třešničku na dortu vaší marketingové kampaně - AI umění. ChatSonic může vytvořit ohromující vizuály, které oživí vaše příběhy a zajistí, že vaše marketingové kampaně budou vynikat. Dozvíte se více o použití ChatGPT AI generátoru umění.

Toto vypadá jako ideální partner pro tvorbu marketingové strategie, která odliší váš brand, zaujme vaše publikum a přinese výsledky. Podívejte se na ChatGPT podněty pro marketing a zvládněte svoji marketingovou hru dokonale.

Marketingová metrika — Měření úspěchu pomocí čísel, která jsou důležitá

Pokud jde o marketing, čísla nelžou. Ale s tolika metrikami k výběru může být přemíra informací zmatená. A právě zde se uplatní AI.

Pomůže vám měřit úspěšnost vašich marketingových aktivit analýzou dat a poskytnutím náhledu, které vám zajistí největší výnos za vaše peníze.

 • ROI (Návratnost investic): ChatSonic vám může pomoci sledovat návratnost investic analýzou vašich marketingových dat a poskytnutím jasného obrazu toho, co funguje a co ne.
 • CAC (Náklady na získání zákazníka): ChatSonic vám může pomoci sledovat CAC analýzou vašich marketingových dat a jasně ukázat, kolik utrácíte na získání nových zákazníků a pomoci vám optimalizovat vaše marketingové úsilí.
 • CLV (Hodnota zákaznického životního cyklu): ChatSonic vám může pomoci sledovat CLV analýzou vašich marketingových dat a poskytnutím jasného obrazu hodnoty vašich vztahů se zákazníky, zaměřením se na nejhodnotnější zákazníky.

Někdo řekl, že matematika není pro ChatGPT, tak jsem to zkusil. Použil jsem otázku: "Předpokládejme, že jsem utratil 10 000 $ za Instagramové reklamy. Na konci 30. dne byl celkový počet zobrazení 5 000 a CTR bylo 5 %. Konverzní míra byla 1 %, a já vydělal přes 15 000 $. Dejte mi jasný obraz ROI, CAC a CLV."

obraz1.png

Pak jsem požádal ChatSonic, aby to porovnal se daty průmyslu pro rok 2023 a tady jsou odpovědi. A nemohl jsem být více ohromen.

S nejsilnějším nástrojem umělé inteligence u svého boku budete schopni sebevědomě měřit svůj úspěch v marketingu a rozhodovat na základě dat, která povedou k výsledkům. Zde najdete ChatGPT podněty pro metriky marketingu, které můžete použít k sledování úspěchu.

Kampaně s reklamami - Tajná přísada k dosažení výsledků

Reklamní kampaně mohou být rozhodujícím faktorem úspěchu marketingové strategie, ale s umělou inteligencí můžete vyšplhat na další úroveň. Připojme se k průzkumu základních prvků úspěšné reklamní kampaně a jak nám ChatSonic může pomoci dosáhnout našich cílů.

 • Kopírování: Vaše reklamní kopírování je pokrm, ale zprávy a tón jsou ingredience, které budou rezonovat s vaším cílovým publikem. ChatSonic vytváří lidské kopírování, které se zabývá bolestivými body vašeho publika.
 • Strategie: ChatSonic zpracovává obrovská množství dat, dává vám potřebné informace a nápady, které vám pomohou vyniknout z konkurence a zavést vítězné strategie.
 • Výzkum: Úspěch reklamních kampaní začíná uvážlivým výzkumem, ChatSonic vám ušetří čas a úsilí tím, že prozkoumá vaše publikum, konkurenty a trendy v odvětví.
 • Konkurenti: Zůstaňte krok před ostatními tím, že budete zkoumat reklamní kampaně a strategie vašich konkurentů s ChatSonic.
 • AI umění: Obrazy jsou klíčové při získání pozornosti vašeho publika. AI umění ChatSonicu vytváří úchvatné obrazy, které odpovídají vašim zprávám a brandingům.

S ChatSonic můžete vytvářet reklamní kampaně, které jsou vizuálně přitažlivé a přinášejí výsledky. Od copy, který oslovuje, po udržení kroku s konkurencí, ChatSonic je tajemstvím úspěchu reklamní kampaně.

Mluvíme-li o jídle, můžeme si vyzkoušet lahodnou úlohu. Zeptala jsem se ChatGPT: „Představ si, že spouštím pizzerii v USA. Použij tržní data a najdi mi nejbližší konkurenty a navrhni mi marketingovou strategii, jak je porazit.“

Toto vás určitě nutí utíkat za penězi.

Obrazek1.png

A to donutí vaše konkurenty běžet za penězi.

Content Marketing — Klíč k odemčení srdcí a myslí vašeho publikum

Jako marketér rozumíte důležitosti prvotřídního obsahu. Ale jak můžete zajistit, aby váš obsah vynikl při rostoucí konkurenci? Pomohou vám nástroje AI jako Chat GPT pro automatizaci marketingu a ChatSonic, aby byl ještě lepší.

Zde si můžete prohlédnout podrobnější pohled na jeho schopnosti.

 • Průzkum obsahu: Začněte porozuměním potřeb, problémů a zájmů vaší cílové skupiny. Použijte ChatSonic k důkladnému průzkumu, který pomůže vytvořit obsah, který s nimi rezonuje.
 • SEO: Vyzbrojeni poznatky o vaší cílové skupině, optimalizujte svůj obsah pro vyhledávače s ChatSonic pro filtrování správných klíčových slov, kombinováno s analýzou konkurence a doporučeními pro zlepšení. Použijte vhodné ChatGPT podněty pro SEO k získání přesných výsledků.
 • Náčrt obsahu: Použijte shromážděné informace k vytvoření struktury vašeho obsahu tak, aby zajímavě zachytil pozornost vaší cílové skupiny a účinně sdělil vaši zprávu.

Kombinujte kroky a vytvořte obsah, který informuje, vzdělává a zapojuje vaši publikum a udržuje je na stránkách se stále se vrací.

Rozhodla jsem se otestovat jeho limity, takže jsem vymyslela toto — „Předpokládejte, že PayPal spouští svou vlastní platební síť. Vytvořte solidní strategii pro obsahový marketing, abyste porazili MasterCard a Visa a umístili se na 1. místě ve vyhledávači Google.“

A výsledek je pevný.

obrázek1.png

Marketing produktu – věda o prodeji vašeho produktu

Propagace produktu je jak umění, tak věda. Je třeba být dostatečně kreativní a znalý, aby se vyniklo v přeplněném trhu a porozumělo své cílové publiku a jejich potřebám. To je, kde vám může AI pomoci, abyste posunuli propagaci svého produktu o krok dál.

 • ICP a cílová skupina: Použijte ChatSonic k získání dat a poznatků o bolestech, preferencích a chování vaší cílové skupiny a pomozte si s vytvořením marketingové strategie, která jim rezonuje a odpovídá na jejich potřeby.
 • Zprávy: Jakmile pochopíte cílovou skupinu, vytvořte jedinečné zprávy, které s nimi hovoří a odlišují vás od konkurence s pomocí umělé inteligence.
 • Case Study: Studie případů jsou silným nástrojem ve firemním marketingu a poskytují reálné příklady toho, jak váš produkt pomáhal jiným podnikům nebo jednotlivcům. Použijte reálné příklady dopadu vašeho produktu prostřednictvím případových studií a nechte AI vytvořit výstižné shrnutí klíčových výhod a výhod, které zvyšují prodej.

Na konci dne je produktový marketing klíčovým prvkem úspěchu podnikání. Využijte sílu umělé inteligence k vytvoření strategií, které mohou překonat konkurenci a posunout váš produkt k nebesům.

Abych zjistil(a), zda by zde mohla pomoci umělá inteligence, zkusil(a) jsem znovu starý příklad Paypal s více parametry: "Předpokládejme, že Paypal spouští svou vlastní platební síť. Vytvořte pevnou strategii marketingu produktu, který porazí MasterCard a Visa a bude první v pořadí na Google. Najděte ICP pro výše uvedený produkt s dostupnými daty a rozhodněte, jaké zprávy by zákazníky lákaly."

A zde je odpověď.

obrázek4.png

A také vytvořilo ICP a Messaging.

obrázek6.png

Email marketing — Umění budování vztahů s vašimi zákazníky

E-mailový marketing je jako tvorba uměleckého díla. Podobně jako umělec míchá barvy a techniky, aby přivedl svou vizi k životu, tak e-mailoví marketéři používají slova, design a strategii k budování vztahů s klienty.

Použití Chat GPT pro automatizaci marketingu může být neuvěřitelně dobré, ale ChatSonic jej může ještě vylepšit a pomoci e-mailovým marketerům vytvářet účinné kampaně, které rezonují s jejich publikem.

 • Emailové Seznamy (Onboarding, Retenční): Úvod a udržení zákazníků může být snadné pomocí personalizovaných emailových seznamů vytvořených umělou inteligencí. Může upravovat každý e-mail, aby přivítal nové zákazníky, vzdělával je o vašem produktu a udržoval silné vztahy tím, že jim nabízí cenný obsah a pečuje o vztah v průběhu času.

Žádal/a jsem ChatGPT, aby napsal/a e-mail pro uživatele, kteří se právě zaregistrovali, a je docela dobrý.

obrázek2.png

A požádal/a jsem ChatSonic o lepší řešení pomocí víc reálných časových datových bodů. Řeknete mi, které řešení je lepší?

 • Emailové zpravodaje: AI může posunout vaše zpravodaje o úroveň výše a informovat a zábavně oslovit vaše předplatitele s personalizovaným obsahem a udržovat je zapojené s vaší značkou.
 • Chladné e-maily: Chladné e-maily mohou díky personalizovanému a relevantnímu doteku AI přeměnit nové potenciální zákazníky na zájemce, a tak je pravděpodobněji ovlivnit osobu, která je přijme.
 • Nabídky Hostů k příspěvkům: Psaní návrhu na hostující příspěvek se může zdát složité, ale s pomocí AI můžete být rychlejší a lepší, což vám umožní čistý zásah a získání byline. Podívejte se na 5 nejlepších alternativ ke ChatGPT pro psaní, které vám mohou pomoct.

Využíváním síly umělé inteligence mohou marketéři při tvorbě e-mailových kampaní vytvářet skvělé strategie, které budují vztahy, zajišťují vynikající výkon a dosahují vynikajících výsledků.

Dozvědět se více o tom, jak využít ChatGPT pro e-mailový marketing a pokud chcete získat maximum z výhod, podívejte se na nabídky ChatGPT pro e-mailový marketing.

Sociální marketing — Síla interakce

Sociální média je klíčovou součástí libovolné moderní marketingové strategie; s pomocí AI můžete odemknout celý jeho potenciál. Bez ohledu na to, zda chcete budovat svou značku, zvyšovat prodeje nebo komunikovat s vaším publikem, AI vám může pomoci dosáhnout vašich cílů rychleji a efektivněji.

 • Plán: Vítězná strategie sociálních médií začíná plánem. Nechte ChatSonic výzkum vaší cílové skupiny, identifikaci nejlepších časů pro publikování a sestavení kalendáře obsahu, který se shoduje s vašimi cíli. Od mileniálů na Instagramu po baby boomery na Facebooku, ChatSonic cílí na správné lidi v pravý čas.

Vzpomínáte na Pizza startup výše? Požádal jsem ChatSonic o SMM strategii a vhodný čas pro příspěvek.

 • Titulky: Titulky jsou páteří každého příspěvku na sociálních médiích a ChatSonic, poháněný umělou inteligencí, vytváří titulky, které podněcují angažmá. Optimalizujte své titulky pro každou platformu, ať už šikovná tweetování na Twitteru nebo provokující příspěvky na LinkedIn.
 • Skripty videí: Videa jsou budoucností angažmá na sociálních médiích a ChatSonic píše skripty videí, které rezonují. Ať už se jedná o demonstraci produktu, přehled společnosti nebo pohled zákulisí, ChatSonic vytváří skripty videí optimalizované pro úspěch na sociálních médiích.
 • Obrázky: Obrázky jsou mocným nástrojem pro vyprávění příběhu na sociálních médiích. A s umělou inteligencí Art může ChatSonic pomoci vytvořit obrázky, které nejenže okouzlí svou krásou, ale jsou také optimalizované pro každou konkrétní platformu, což oslní vaše publikum a přinese výsledky.

Marketing na sociálních médiích je jako symfonie, kde každý nástroj musí spolupracovat harmonicky na vytvoření krásného mistrovského díla. A ChatSonic to zjednodušuje.

Kopírwriting - nechte umělou inteligenci, aby odvedla kouzla

Když jste se někdy ocitli zírající na prázdnou stránku, snažíce se napsat dokonalý titulek pro vaše webové stránky? Pak je čas položit tužku a otevřít ChatGPT pro marketingovou kopii.

S tímto nástrojem psaní webového obsahu nikdy nebylo jednodušší a efektivnější. Od titulků po CTA tuto pomůcku využijete k vytvoření textu, který zapojí, informuje a přemění vaše publikum.

 • Nadpis, který zaujme: Nadpis je první věc, kterou návštěvníci uvidí na vašich webových stránkách a nastaví tón pro zbytek jejich zážitku. ChatSonic vytváří nadpisy, které jsou zajímavé a zároveň v souladu s vaší značkou, přitahující tak návštěvníky.
 • CTA (volání k akci), které přemění: Dobře napsaný CTA je klíčový při přeměně návštěvníků webu na zákazníky. Nechte AI napsat CTA, které jsou přesvědčivé a relevantní, přeměňujíce tak tyto návštěvníky na zákazníky.
 • Průzkum konkurence: Před psaním vašeho webového textu je důležité porozumět tomu, co vás odlišuje. Nechte AI vykonat těžkou práci a zdůraznit vaše jedinečné vlastnosti, takže budete moci psát výjimečný text.
 • Vyčnívání z davu: S rozlučte se s nudným, obecným obsahem a přivítejte webové stránky, které skutečně reprezentují vaši značku a přeměňují návštěvníky na zákazníky.

Představte si ChatSonic jako tajnou zbraň ve vašem arzenálu psaní obsahu webových stránek, která vám pomůže vytvořit obsah, který skutečně září.

Požádal jsem ChatGPT, aby napsal kopii webu pro Netflix, a ukázalo se to být dobré.

obrázek7.png

A ChatSonic to udělalo ještě lepší.

Influencer Marketing — Spolupráce s těmi správnými hlasovými autoritami

Marketing influencerů je klíčovou strategií pro značky, které hledají nové publikum a chtějí budovat hlubší vztahy s potenciálními zákazníky. Avšak s velkým množstvím influencerů k dispozici musí marketéři vybrat správná partnerství.

No tak už ne. ChatSonic umožňuje značkám odemknout plný potenciál influencer marketingu a posunout svou značku na novou úroveň.

 • Dokonalé spojení: Najít influencera, který bude perfektně odpovídat vaší značce, je jako najít dokonalé oblečení. Nechte nástroj AI pomoci s výběrem influencerů, kteří sdílí vaše hodnoty, oslovují stejnou cílovou skupinu a mají schopnost přinést skutečné výsledky.
 • E-mailová domluva s influencerem: Prvním krokem k úspěšné spolupráci s influencerem je oslovit ho. Napsat upoutávající e-mail však může být náročné. Co takhle nástroj, který napíše personalizovaný, efektivní a poutavý e-mail, který upoutá pozornost požadovaného influencera?
 • Nastavení kampaně - od plánování po spuštění: Jakmile jste našli vhodného influencera a oslovili ho, je čas začít plánovat svou kampaň. ChatSonic může vytvořit komplexní plán, který zahrnuje definici vašich cílů, stanovení rozpočtu a vymezení kroků k úspěšnému spuštění.
 • Nástroje k použití: Influencer marketing není jednotný přístup a použité nástroje mohou mít významný vliv na úspěch vaší spolupráce. Jenže z 1000 nástrojů si vybrat ten správný může být přemáhající. Nenechte se tím stresovat a nechte ChatSonic, aby vám vybral ty správné.
 • Vyprávění vašeho příběhu: Vaše slova jsou klíčem k plnému potenciálu influencer marketingu. Vytvářejte účinné scénáře, které vypráví příběh vaší značky a angažují vaši cílovou skupinu.

Influencer marketing je silným nástrojem pro zvýšení povědomí o vaší značce a s ChatSonicem se to stalo mnohem lepší.

Závěr

Na konci dne jsou nástroje AI jako ChatSonic a ChatGPT pro marketéry, kteří chtějí zjednodušit a automatizovat určité úkoly ve své práci, život zachraňující. Od asistence s marketingovými kampaněmi po poskytování náhledů na marketingové metriky, mohou pozitivně ovlivnit efektivitu a účinnost marketingových snah a přinést úžasné výsledky.

Použitím ChatGPT mohou marketéři zaměřit své úsilí na úkoly vyšší úrovně, a tím dosáhnout lepších výsledků a podpořit růst svých podniků. Ačkoli existují určitá omezení ChatGPT, nástroje umělé inteligence se neustále vyvíjejí a zlepšují, a nová řešení jako ChatSonic nabízejí alternativní možnosti pro tvorbu obsahu.

Související články

Zobrazit více >>